Cukiernia Warszawa Artystyczne Torty

Zapraszamy do naszej cukierni w której obok tortów artystcznych znajdziecie pyszne ciasta, tarty, torty bezowe i inne pyszności


Torty artystyczne najlepiej zamawiać przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem ponieważ może sie zdażyć, że nie będziemy już mogli przyjąć zamówienia na np. 3 dni przed odbiorem.

e-mail: zamowienia@artystycznetorty.pl

kom: 514-024-520


Cukiernia Warszawa Bielany

ul.Podczaszyńskiego 31 wejście od ul.Cegłowskiej

Godziny otwarcia cukierni:


Poniedziałek - Piątek: 10 - 18

Sobota: 10 - 15

Niedziela: zamknięte


Możliwa płatność kartą

Wystawiamy faktury VAT

Może się zdarzyć, że nie możemy w danej chwili odebrać telefonu

Jeżeli nie odbieramy to bardzo prosimy o wysłanie maila.

Torty Warszawa


Regulamin


1. Zamówienia można składać mailowo, telefonicznie i osobiście w cukierni.

2. Zamawiający zobowiązany jest dokonać wpłaty zadatku w cukierni lub na wskazane konto. Tylko po wpłacie zadatku uznaje się zamówienie jako przyjęte do realizacji.

3. W przypadku nie odebrania tortu przez zamawiającego godzi się z utratą zadatku.

4. Nie ponosimy odpowiedzialności za transport zorganizowany przez zamawiającego oraz za warunki w jakich klient przechowuje tort.

5. W przypadku gdy tort nie spełnia oczekiwań wizualnych należy je zgłosić w chwili odbioru. Zamawiającemu przysługuje prawo do nie odebrania tortu gdy ten nie spełnił jego oczekiwań. Odebranie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją wyglądu tortu i późniejsze reklamacje nie będą rozpatrywane.

6. W przypadku zgłaszania reklamacji co do wnętrza tortu (pomyłka w smaku itp.) należy to zgłosić w dniu odbioru zamówienia. Reklamacja będzie rozpatrywana tylko po zwrocie zamówienia (należy zwrócic cały tort a nie kawałek tortu, jezeli ktoś zwraca nie cały tort uznajemy, że został zjedzony i tym samym spełnił oczekiwania)

7. Osoba która składa zamówienie na tort akceptuje warunki regulaminu.